Alt Islatma Hakkında

Yatılı Aktivilerde Neler Yapılmalı?

 

 

Yatılı Aktivitelerde Neler Yapılmalı?

 

Çocuklar büyüdüğünde, geceyi dışarıda geçirme sıklıkları artıyor; bir arkadaşta kalmak veya okul gezilerine gitmek gibi. Yapılan çalışma ve araştırmalar, arkadaşlarının dalga geçmesinden çekindikleri için enüretik çocukların (ve anne babaların) dışarıda geçirilecek gecelerden çekindiklerini ve/veya bunları reddediklerini gösteriyor.

Bu durumu, çocuğunuzdan birkaç gün ayrı kalma korkusuyla, evde tutmak için bir bahane olarak kullanmayın. Yaşıtları arasında altını ıslatan tek çocuğun o olmadığını söylerek rahatlamasını sağlayın. Hatta bazı arkadaşlarının da aynı sorunu yaşadığını söyleyin. Çocuğunuzun onayını alarak, onu teslim edeceğiniz yetişkine bu konudan bahsedin ve böylece güvenli bir şekilde tatilin tadını çıkarmasına yardımcı olun. Bu durumdan doktorunuza da bahsedebilirsiniz.

Son olarak, çantasına Drynites® Emici Gece Külodu koymasını önerin. Böylece seyahati esnasında, kimse farketmeden pijamasının altına giymesi mümkün olacaktır. Drynites® Emici Gece Külotları hem yüksek emiciliği olan hem de normal iç çamaşırına benzeyen bir ürün olduğu için kimse kullandığını ve/veya altına kaçırdığını fark edemeyecek ve çocuğunuz kendini rahat hissedecektir.

Kalktığında, Drynites® Emici Gece Külodunu atacak ve her şey yolunda olarak seyahatine devam edecek!

 

Ürün Çeşitleri
 
DryNites® Emici Gece Külodu

DryNites® Ürün Çeşitleri

 

YUKARI ÇIK