DryNites Emici Gece Külodu Hakkında Doğrular ve Yanlışlar

DryNites Emici Gece Külodu Hakkında Doğrular ve Yanlışlar

DryNites® Hakkında Doğrular ve Yanlışlar

DryNites® Emici Gece Külodunu giymek yatak ıslatmanın sona ermesini geciktirir.

Yanlış. Emici gece külotları yatağa idrar kaçırma tedavisine engel olur veya tedaviyi geciktirir diye düşünmenin hiçbir nedeni yoktur. DryNites® emici gece külotları sizin ve çocuğunuzun daha huzurlu hissetmesini sağlayacaktır. Çocuğunuzun arkadaşlarıyla eşdeğer bir sosyal hayata (yatılı kalmalara, okul etkinliklerine) kavuşmasına yardım edecek, ihtiyacı olan uykuya kavuşmasını sağlayacaktır. Çocuğa, güven duygusu aşılamak ve sorumluluk hissetmesini sağlamak için, kullandıktan sonra külodu çöpe atması gibi çeşitli görevler verebilir ve bu küçük görevleri bir takvimde takip edebilirsiniz.

Çocuğa DryNites® dışında bir iç çamaşırı daha giydirmek gerekir.

Yanlış. DryNites® iç çamaşırları normal iç çamaşırlarına benzer, bu durumda ayrıca bir iç çamaşırı daha giydirmeye gerek kalmaz.   

Bebek bezleri ile DryNites® Emici Gece Külodu aynı şeydir.

Yanlış. 4 yaşından büyük bir çocuğun idrar miktarı bir bebeğinkiyle aynı değildir. DryNites® daha büyük çocuklar için geliştirilmiştir ve daha yüksek emiş kapasitesine sahiptir. Bu yüzden çocuğu bebek gibi hissettirecek «bez» kelimesini kullanmayıp bir büyük gibi hissettirecek «gece külodu» ifadesini kullanın.

DryNites® istem dışı yatağa idrar kaçırma tıbbi tedavisiyle uyumluluk içindedir.

Doğru. Eğer çocuğunuz bir doktordan yatak ıslatma tedavisi alıyorsa, tedavi etkisini gösterinceye kadar, DryNites® Emici Gece Külodunu kullanarak süreci kolaylaştırabilir ve çocuğuzun kendine güvenmesine yardımcı olabilirsiniz.

DryNites®’ın erkekler ve kızlar için olan ürünleri arasındaki tek fark desenleridir.

Yanlış. Yaşa ve cinsiyete göre oluşturulan desenlerin farklılığı dışında DryNites®, erkek çocuklar ile kız çocukların birbirinden farklı anatomik yapısı ile uyumludur:

Erkek çocuklar için emici bölge külodun üst kısmındadır. Kız çocuklar için ise emici bölge külodun orta kısımda bulunur.

geri bildirimleriniz için

Ürün Çeşitleri
 
DryNites® Emici Gece Külodu

DryNites® Ürün Çeşitleri

 

YUKARI ÇIK